Приєднатись до розсилки
Міжнародний благодійний фонд “Добробут громад”
(МБФ “Добробут громад”)
International Charitable Fund COMMUNITY WELLBEING
(ICF COMMUNITY WELLBEING)

МБФ «Добробут громад» здобуває перемогу у номінації «Витрати на гуманітарну допомогу» Національного рейтингу благодійників – 2019

04.11.2019

МБФ «Добробут громад» здобуває чергову перемогу у щорічному конкурсі, організованому Українським форумом благодійників*. На офіційній церемонії нагородження Національного рейтингу благодійників – 2019, що відбулася 1 листопада у місті Києві, фонд отримав відзнаку в номінації «Витрати на гуманітарну допомогу» категорії "Обсяг витрат на благодійну діяльність від 10 до 100 млн грн. на рік".

Дана відзнака конкурсу, головними критеріями якого є прозорість у наданні звітності та відкритість організаційної діяльності, є черговим визнанням вагомого внеску МБФ «Добробут громад» у розвиток сільських громад. 

Від щирого серця дякуємо нашим партнерам, учасникам проектів, а також всім небайдужим людям, які незважаючи на складну ситуацію в країні продовжують нас підтримувати. Ми  усвідомлюємо, що ця перемога була б неможливою без нашого партнерства та Вашого особистого внеску у впровадження наших спільних проектів –  «Розвиток молочарських кооперативів», «Розвиток сімейних ферм, об'єднаних у СОК», «Кооперативна навчальна ферма і послуги» та «Розвиток полуничних кооперативів».

 

*Детальніше – на офіційній сторінці Українського форуму благодійників – http://ufb.org.ua/  та Карті благодійності, доступній за посиланням: http://ufb.org.ua/rating/blago-map/