Приєднатись до розсилки
Міжнародний благодійний фонд “Добробут громад”
(МБФ “Добробут громад”)
International Charitable Fund COMMUNITY WELLBEING
(ICF COMMUNITY WELLBEING)

Наша команда

Віктор Терес

Голова правління МБФ "Добробут громад"

Viktor.Teres@cw.org.ua

Олександр Гудима

Головний консультант

Oleksandr.Gudyma@cw.org.ua

Андрій Галяс

Головний консультант проекту "Розвиток полуничних кооперативів"
 
Andrii.Halias@cw.org.ua

Йосип Книжицький

Консультант проекту "Розвиток полуничних кооперативів"
 
Yosyp.Knyzhytsky@cw.org.ua

Оксана Кузьменко

Відповідальна особа за бухгалтерський облік

Oksana.Kuzmenko@cw.org.ua

Марина Мурга

Консультант з питань бухгалтерського обліку
 
Marina.Murga@cw.org.ua

 

 

ПАРТНЕР НАПРЯМКУ «PR, фандрейзінг, брендінг та розвиток туристичних дестинацій»

Валерія Бондаренко

Експерт з питань креативного менеджменту,

PR, брендингу територій, нетворкінгу та фандрейзингу.

Член спілки журналістів України.

Директор та засновник Творчого об'єднання "Славута" * 

*ТО «Славута» –  творче об’єднання представників  ЗМІ, експертів з питань регіонального розвитку,  брендінгу, креативного та проектного менеджменту.  Головне завдання ТО «Славута» –  створення  позитивного  іміджу України та її регіонів та підвищення інституційної спроможності українських громад,  з метою залучення ресурсів на їх розвиток, задля зростання інвестиційної та туристичної привабливості держави.

 

Регіональні консультанти МБФ "Добробут громад"

Олег Бутенко, Регіональний консультант з розвитку сімейних ферм у Полтавській області

Сергій Ласіцин, Регіональний консультант з розвитку сімейних ферм у Миколаївській та Одеській областях

Cтаніслав Шостак, Регіональний консультант з розвитку сімейних ферм в Запорізькій області