Приєднатись до розсилки
Міжнародний благодійний фонд “Добробут громад”
(МБФ “Добробут громад”)
International Charitable Fund COMMUNITY WELLBEING
(ICF COMMUNITY WELLBEING)

Наша команда

Віктор Терес

Віктор Терес

Голова правління МБФ "Добробут громад"

Viktor.Teres@cw.org.ua

 

Олександр Гудима

Олександр Гудима

Головний консультант

Oleksandr.Gudyma@cw.org.ua

 

 
Андрій Галяс

Андрій Галяс

Головний консультант проекту "Розвиток полуничних кооперативів"

Andrii.Halias@cw.org.ua

Йосип Книжицький

Йосип Книжицький

Консультант проекту "Розвиток полуничних кооперативів"

Yosyp.Knyzhytsky@cw.org.ua

 
Оксана Кузьменко

Оксана Кузьменко

Відповідальна особа за бухгалтерський облік

Oksana.Kuzmenko@cw.org.ua

Марина Мурга

Марина Мурга

Консультант з питань бухгалтерського обліку

Marina.Murga@cw.org.ua

 

Регіональні консультанти проекту «Розвиток сімейних ферм, об'єднаних у СОК»

  • Олег Бутенко, Регіональний консультант з розвитку сімейних ферм у Полтавській області
  • Сергій Ласіцин, Регіональний консультант з розвитку сімейних ферм у Миколаївській та Одеській областях
  • Cтаніслав Шостак, Регіональний консультант з розвитку сімейних ферм в Запорізькій області