Приєднатись до розсилки
Міжнародний благодійний фонд “Добробут громад”
(МБФ “Добробут громад”)
International Charitable Fund COMMUNITY WELLBEING
(ICF COMMUNITY WELLBEING)

МБФ «Добробут громад» здобуває перемогу у номінації «Витрати у сфері економічного розвитку» Національного Рейтингу Благодійників

07.10.2018

На додачу до нещодавньої перемоги у номінаціях «Всеукраїнська благодійність» та «Народний благодійник» Національного конкурсу  «Благодійна Україна-2017», МБФ «Добробут громад» здобуває впевнену перемогу у номінації «Витрати у сфері економічного розвитку» конкурсу, організованого Національним Рейтингом Благодійників – 2018 ( http://ufb.org.ua/ ). Повний перелік учасників доступний за наступним посиланням: http://ufb.org.ua/rating/blago-map .

Дана відзнака конкурсу, головними критеріями якого є прозорість у наданні звітності та відкритість організаційної діяльності, є черговим визнанням вагомого внеску МБФ «Добробут громад» у розвиток сільських громад. 

Від щирого серця дякуємо нашим партнерам – Дніпропетровській сільськогосподарській консультаційній службі, Об’єднанню кооперативів “Господар”, компанії Данон в Україні, донорам проектів – Danone Ecosystem Fund (Данон Екосистем Фонду), Heifer International (Хефер Інтернешенл), USAID (АМР США), SOCODEVI/Уряду Канади, ЄБРР, МінАПП, учасникам проектів, а також всім небайдужим людям, які незважаючи на непросту ситуацію в країні продовжують нас підтримувати. Ми  усвідомлюємо, що ця перемога була б неможливою без нашого партнерства та Вашого особистого внеску у впровадження наших спільних проектів –  «Розвиток молочарських кооперативів», «Розвиток сімейних ферм, об'єднаних у СОК», «Кооперативна навчальна ферма і послуги» та «Розвиток полуничних кооперативів».

  • Oleksandr Gudyma

    Вітаємо всіх з перемогою! Дякуємо за безцінний внесок кожного! : )
    My congratulations! Thanks all for your remarkable contribution! : )