Приєднатись до розсилки
Міжнародний благодійний фонд “Добробут громад”
(МБФ “Добробут громад”)
International Charitable Fund COMMUNITY WELLBEING
(ICF COMMUNITY WELLBEING)

FAO проголошує Декаду сімейних ферм (2019-2028)

10.06.2019

На спеціальному засіданні, що відбулося 29 травня 2019 р.  в штаб-квартирі Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) , урочисто проголошено початок Декади сімейних ферм.

Правовою підставою є Резолюція Генеральної Асамблеї ООН від 20 грудня 2017 року:  A/RES/72/239*.

Виходячи з успішного досвіду 2014 року – Міжнародного року сімейних ферм та визнання ролі сімейних ферм як основної рушійної сили сталого розвитку світового сільського господарства (понад 90% від усіх господарств світу, що виробляють 80% продовольства),

в рамках наступної Декади (2019-2028 роки) основним завданням Міжнародної спільноти буде розробка та впровадження ретельно скоординованих заходів у сфері економічної та соціальної політики, а також захисту довкілля, що в комплексі має зміцнити позиції сімейного фермерства та створити належні умови для сталого розвитку сімейних ферм.

Міжнародний благодійний фонд «Добробут громад, як організація, що має більш ніж 7-річний успішний досвід з розбудови сімейних ферм на теренах України, вітає нову Декаду сімейних ферм і сподівається, що дана ініціатива FAO покладе початок нової хвилі розвитку вітчизняних сімейних ферм. Висловлюємо готовність до взаємовигідної та плідної співпраці з будь-якими вітчизняними та міжнародними організаціями, що так само, як і Фонд опікуються питанням забезпечення сталого розвитку сімейних ферм.

Детальніше на сайті Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO):

http://www.fao.org/family-farming/decade/en/

а також промо-відео від FAO:

https://youtu.be/2ilvok75Tqs

*Текст Резолюції про Декаду сімейних ферм (2019-2028) доступний за наступним посиланням:

https://undocs.org/A/RES/72/239